Polštář SOAP

Kód: 1021
Neohodnoceno
Značka: DreamBed
1 500 Kč / ks 1 239,67 Kč bez DPH
Do 2 týdnů
Můžeme doručit do:
20.6.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokud se chcete zbavit stresu nahromaděného během celého dne, spěte na polštářích z pamäťové pěny ortopedicDREAM. Polštář společně s matrací je tím místem kde pravděpodobně trávíme nejvíce času během dne. Matrace s polštářem určují nejen kvalitu spánku, ale i kvalitu života. Naše polštářová nabídka je schopna zajistit pohodlí spojené s držením těla a různými technickými charakteristikami, jako jsou pocení a elastická deformace.


Polštáře ve tvaru klasického mýdla (SOAP) nebo anatomické (ANATOMIC) vyhovují různým potřebám bez ohledu na polohu, ve které spíte. Všechny jsou antiroztočové a antialergické. Speciální mikroperforace, která charakterizuje polštáře z líné pěny memoDREAM, zlepšuje jejich prodyšnost.


Reagují na tlak těla  mimořádným pohodlím. Díky vysoce přizpůsobitelné výplni jsou nejmodernější výrobky schopné samočinně se přizpůsobit a samomodelovat se, přičemž tělo podporují novým způsobem. Koncentrace technologie, která pomáhá najít harmonii během odpočinku. Všechny polštáře z kolekce memoDREAM jsou v 2 potazích - základní (bavlněný na zip) + vnější (potahová látka podle modelu matrace na zip).

Rozměry 42 x 72 x 12 cm

potah: SILVER

Doplňkové parametry

Kategorie: Polštáře
Rozměr polštáře: 42 x 72 x 12 cm
Potah: silver