Polštář SOAP XL

Kód: 1022
Neohodnoceno
Značka: DreamBed
1 650 Kč / ks 1 363,64 Kč bez DPH
Do 2 týdnů
Můžeme doručit do:
17.2.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

Polštáře  ortopedic DREAM jsou naší výzvou zbavit se stresu nahromaděného během celého dne. Polštář společně s matrací je pravděpodobně objekt, se kterým trávíme nejvíce času během dne. Představuje jeden z důvodů, které určují kvalitu spánku a následně také kvalitu života. Proto je naše polštářová nabídka schopna uspokojit veškeré pohodlí spojené s držením těla a různými technickými charakteristikami, jako jsou pocení a elastická deformace.

Polštáře ve tvaru klasického mýdla (SOAP) nebo anatomické (ANATOMIC) vyhovují různým potřebám bez ohledu na polohu, ve které spíte. Všechny jsou antiroztočové a antialergické. Speciální mikroperforace, která charakterizuje polštáře ortopedicDREAM, zlepšuje prodyšnost.

Reagují na tlak těla s mimořádným pohodlím. Díky vysoce přizpůsobitelné výplni jsou nejmodernější výrobky schopny samočinně se přizpůsobit a samomodelovat, přičemž tělo podporují novým způsobem. Koncentrace technologie, která pomáhá najít harmonii během odpočinku.

Všechny polštáře z kolekce  ortopedic DREAM jsou ve 2 potahech – základní (bavlněný na zip) + vnější (potahová látka dle modelu na zip).

42 x 72 x 18 cm

potah: SILVER

silvercare

Doplňkové parametry

Kategorie: DreamBed
Rozměr polštáře: 42 x 72 x 18 cm
Potah: silver