Antidekubitní matrace ATLANTIS

Kód: 182/85X 182/90X 182/90X2 Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: Dormisan
ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma
atlantis
6 400 Kč / ks 5 289,26 Kč bez DPH
Do 5-7dnů Do 5-7dnů Do 5-7dnů Zvolte variantu
Rozměr
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
4.11.2020 4.11.2020 4.11.2020 Zvolte variantu

Vysoce kvalitní antidekubitní sendvičová matrace s dlouhou životností a vysokým stupněm pohodlí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysoce kvalitní antidekubitní sendvičová matrace s dlouhou životností a vysokým stupněm pohodlí. Antidekubitní matrace je vyrobena z viskoelastické paměťové pěny a je vhodná pro všechny dlouhodobě nemocnés rizikem vzniku proleženin. Slouží pacientům  připoutaným na lůžko vyžadujícím pohodlí (nebo bezpečnost z hlediska inkontinence).
Kvalita použitých SONNOCEL pěn zaručuje pohodlí a dlouhou životnost matrace. Vysoká hustota pěn zajišťuje nejvyšší třídu prevence a antidekubitálnej léčby. Nejefektivnější  způsob předcházení  vzniku dekubitů u pacienta připoutaného na lůžko je změna polohy pacienta (každé tři hodiny),
aby tlak na cévy a výběžky kostí byl minimalizován a aby bylo zajištěno
dostatečné zásobování krvi postiženým tkáním.
Antidekubitní matrace se skládá ze dvou částí: ze 6 cm vrstvy SONNOCEL VISCO MEMORY  s tvarovou pamětí, na níž pacient leží (podložka ideálně rozděluje tlak a vyvíjí jen malý protitlak), a z 8 cm pružné a pevné pěnové základny SONNOCEL 32, která je na spodní části jádra.
Výška matrace 14 cm, ortopedická zátěž do 120 kg. Potah má zip na 3 strany s chlopní (překrytý zip). Speciální poťahTECHMAFLEX!

Osoby tělesně postižené a pohybově omezené, tráví často na lůžku více času než je běžné. Z uvedeného důvodu hrozí riziko vzniku dekubitů, které mohou být velmi nebezpečné. Díky pasivní antidekubitní matraci  je toto riziko mnohonásobně zredukováno nebo eliminováno. Antidekubitní matrace především poskytuje osobám s tělesným postižením a omezením pohybu, dostatečnou oporu při vstávání z lůžka. Během spánku zajišťuje dostatečnou oporu všem částem těla, zajišťuje správnou polohu páteře, hlavy, šíje a nohou. Antialergenní povrch patří k standardnímu vybavení. Dodáváme do velikosti 90x200.

VŠECHNY MATRACE  HOME HOSPITAL  SO SPECIÁLNÍM POTAHEM TECHMAFLEX!

TECHMAFLEX - materiál potahu:
• T116 TECHMAFLEX BIPE FRC / 220 cm, 200 g / m2 - zelená
• ISO 1663 - odolnost proti průniku krve a tělních tekutin
• ISO 1664 - odolnost proti průniku krevních patogenů
• BS 6807, Crib 5 - zkouška chování matrace v ohni
• ČSN EN 20811 - odolnost proti průniku vody (min.3m) po 30-ti cyklech údržby (praní 95 ° C-sušení - 20min.,sterilizácia v autoklávu při 121 ° C) je vodonepropustnost 10 m vodního sloupce - materiál je  odolný (bylo zkoušeno i 100 cyklů praní při 95 ° C bez ztráty normou stanovených vlastností)
• Sanitized - protiplísňová a antibakteriální úprava, rezistence proti MRSA (zlatý stafylokok)