Jak vybrat potah na matraci ?

Zdravotní potahy matrací od firmy Tropico a Slumberland.

U některých matrací jsou potahy dané a nelze je objednat v jiném potahu. Některé matrace mají volitelné potahy za příplatek. Vždy na dotaz  info@svetmatraci.eu a vyrobíme Vám potah podle vašich představ.

Intense for Woman & Man:
Intense for Woman & Man neboli Hot/Cool Sensation. Potah matrace tvoří speciální nový materiál Hot sensation - na straně pro partnerku, který díky směsi přírodních rostlinných extraktů ( z červených papriček) tím zvyšuje cirkulaci krve a poskytuje tělu pocit tepla. Cool sensation - na straně pro partnera, obsahuje přírodní rostlinné extrakty např. z břízy a naopak teplo absorbuje a ochlazuje vaše tělo.
potah tropico

potah tropico

Freshcontrol:
Freshcontrol dobře uvolňuje příjemnou levandulovou vůni, která působí při spánku jako stimulant, dobře uvolňuje svalové napětí a pročišťuje ve spánku hlavu, napomáhá odbourávání únavy a svým složením přispívá k rychlé regeneraci svalové hmoty. Je snímatelný, pratelný na max.60°C.
potah tropico

AloeVera:
S přírodním extraktem z Aloe Vera, který se pomalu uvložňuje během užívání. Má antialergické a antiseptické účinky.
Potah je dělitelný na dvě části, proto lze vyprat počástech. Praní na max. 60°C. Složení 36% Ba, 34 % Pad, 30% PES

Aloe Vera

MicroCare:
Luxusní potah s acetátovým vláknem. Toto vlákno vytváří kyslík, ničí plísně, roztoče. Potah je dělitelný, proto lze vyprat počástech.Praní na 60°C. Složení 32% Pad, 26% Ba, 24% PES, 18% POLYACRYLJojoba:
Luxusní potahová zdravotní látka, moderní luxusní design. Vlákna tohoto potahu jsou ošetřena extrakty z přírodního keře Jojoba (má 100% blahodárné účinky na pokožku). Vrchní vrstva tvoří úplet Jojoba, výplň 100% PES 300g/m2. Snímatelný, dělitelný na  dvě samostatnéčásti. Pratelný do max. 60°C.
potah tropico

Soya:
Tento potah příznivě a zdravě působí na Vaše zdraví, díky výtažkům ze soji. Vrchní vrstva úplet Soya, výplň 100% PES 300 g/m2. Dělitelný na dvě části, pratelný na max. 60°C.
soya

www.svet-matraci.eu

info@svetmatraci.eu

 
 
TOPlist Nejprodávanější rozměry matrací:
matrace do postele 80x200 cm
matrace do postele 85x195 cm
matrace do postele 90x190 cm
matrace do postele 90x200 cm
matrace do postele 100x200 cm
matrace do postele 140x200 cm
matrace do postele 160x200 cm
matrace do postele 180x200 cm SEO webu sledují SEO nástroje.cz