Jak vybrat matraci

Jak vybrat matraci

Tak Vám občas přemýšlím, zdali je složitější kupovat nové auto nebo poptávat novou matraci do manželské postele...
Jistě mi v první řadě budete připomínat, že jde (pokud jde o finance) o velmi rozdílné nákupy, ale na druhou stranu si musíme přiznat, že v obou případech musíme být na pozoru a nejlépe si nechat poradit, pokud nejsme v dané oblasti školení na úrovní nejvyšší...
 
Pokud si například vyberete auto jen podle ceny a reklamy v televizi, tak časem můžete zjistit, že náhradní díly jsou dražší než u dražších modelů této značky, že záruka a servis není navždy, že vaše 3 děti se na zadní sedačky nevejdou, protože je auto úzké... že je malý zavazadlový prostor při pátečním balení před cestou na chalupu.., atd, atd... Je tedy potřeba nejprve okouknout, vyzkoušet, pozeptat se a vybírat s přehledem - prostě nic jednoduchého..
 
A matrace ? Tam sice v případě špatného nákupu přijdete o dost méně peněz, za to si velmi snadno zaděláte na "pokažené" každé ráno..
 
Budu předpokládat, že v případě poptávky kvalitní matrace nebudete hledat ve svém okolí předváděčky. To by mi Vás bylo velmi líto.
 
Přitom sehnání kvalitní zdravotní matrace pro sebe, manželku či děti dnes nedá tolik práce, stačí najít prověřený internetový obchod, napsat na email či zavolat vyškolenému zaměstnanci a personál Vám velmi ochotně doporučí matraci přímo pro Vás. A možná se budete divit, dnes již není problém sehnat kvalitní zdravotní matraci do 5000,- korun a ještě dostanete záruku 5 let. Ale jak jsem psal výše, pokud nejste přímo vystudováni v materiálech a vlastnostech matrací, raději si nechte poradit. A také pozor na reference z okruhu Vašich známých. Je to dobré vodítko, ale nikoliv nejlepší směr. Musíte brát v potaz rozdíl ve váze, ve výšce, zdravotním stavu, rozměru matrace, fyzické stavbě těla, v životním stylu...
 
Ono se to nezdá, ale i zdánlivě jednoduchý nákup matrace do postele může být zajímavá detektivka.
Málokdo si dnes totiž uvědomuje, že třetinu života trávíme právě v posteli.
 
Nejprve se podstatné znát přesné rozměry matrace. A to nejen šířku a délku, ale je vhodné vědět, jak vysokou matraci vyžadujete. Nejprodávanějšímy rozměry matrací jsou tyto:
a z dvoulůžkových pak
 
Výhodou bezesporu je, že u většiny výrobců matrací není problém žádný i třeba atypický rozměr. Každopádně nás kontaktujte na čísle 608 608 313 a velmi rádi Vám sdělíme přesnou cenu atypického rozměru matrace. Jen počítejte s tím, že doba dodání bude o něco delší, vesměs 5-14 dnů.
 
Pokud tedy plánujete koupi matrace, neváhejte nás kontaktovat. Prodáváme více jak 70 druhů matrací, takže pro každého umíme vybrat tu nejvhodnější. Stačí se zeptat :o) Poradna 608 608 313
 
 
TOPlist Nejprodávanější rozměry matrací:
matrace do postele 80x200 cm
matrace do postele 85x195 cm
matrace do postele 90x190 cm
matrace do postele 90x200 cm
matrace do postele 100x200 cm
matrace do postele 140x200 cm
matrace do postele 160x200 cm
matrace do postele 180x200 cm SEO webu sledují SEO nástroje.cz