Matrace Dormeo Carbon 90x200 - AKCE

Matrace Dormeo Carbon 90x200  Matrace Dormeo Carbon 90x200

Kategorie: VÝPRODEJ SKLADU

Toto zboží NENÍ DOSTUPNÉ

Popis produktu Matrace Dormeo Carbon 90x200

Matrace Dormeo Carbon 90x200

Matrace 2 v 1 s měkkou a tvrdou stranou: pečujte o své tělo díky nastavitelnému pohodlí

Volba kvalitní matrace není jednoduchým úkolem. Jaká je vhodnější – měkčí nebo tvrdší matrace? Díky inovační matraci Dormeo Carbon se můžete se svými starostmi rozloučit. Vyzkoušejte matraci Dormeo Carbon, která vám poskytuje zdravý a vysoce kvalitní zážitek ze spaní. Tato inovační otočná matrace má dvojité pěnové jádro, které je měkké na jedné straně a tvrdé na druhé. Takže stačí, když jednoduše otočíte matraci a můžete tvrdost přizpůsobit svým potřebám. Pokud si to po nějaké době rozmyslíte, můžete jádro jednoduše zase otočit!

Vyrobena z vysoce přizpůsobivé pěny, která vám poskytuje oporu a pohodlí

Tato inovační matrace je vyrobena z vysoce kvalitní a přizpůsobivé pěny Ecocell, která vám poskytuje dokonalou oporu a pohodlí po celou noc. Je vyrobena tak, aby co nejvíce vyhovovala tvaru a váze vašeho těla.

Dvojité jádro a tři zóny pro uspokojení potřeb vašeho těla

Matrace Dormeo s dvojitým jádrem je navržena tak, aby vyhovovala všem druhům spáčů. Různé potřeby ohledně rozložení váhy, úrovně tvrdosti a pohodlí uspokojí dvě speciální jádra z materiálu Ecocell.

Aby toto dvojité jádro vyhovovalo potřebám vašeho těla, tvoří jej tři vertikálně děrované zóny. Opora jádra je vhodně rozdělena do těchto tří zón. Je tak zaručeno, že vašim zádům a horní části trupu, oblasti beder a kyčlí, a nohám a chodidlům je poskytnuta přesně ta opora a odpočinek, které potřebují:

  • Modré jádro poskytuje pevnější oporu a větší úroveň tvrdosti. Skvěle se hodí pro zákazníky, kteří touží po tvrdém povrchu ke spaní a potřebují lepší oporu váhy.
  • Oranžové jádro poskytuje měkčí oporu a pokrokovou přizpůsobivost. Skvěle se hodí pro zákazníky, kteří touží po měkčím povrchu ke spaní a potřebují menší oporu váhy.
  • Jelikož zóny poskytují optimální oporu vašemu tělu, páteř je uvolněná a během spánku na ni není vyvíjen žádný tlak.

Užijte si svěžest celou noc: vzduchové kanálky pracují pro vás

Pokud se v noci hodně potíte, budete rádi, že má tato přizpůsobivá pěna Ecocell strukturu z otevřených buněk. Je díky tomu vytvořena skvělá cirkulace vzduchu, která vám umožňuje spát v suchém a hygienickém prostředí.

Antialergenní a antistatický povlak pro vaši ochranu

Povlak matrace je napuštěn ochranou CleanEffect® a obohacen o karbonová vlákna. Matrace tedy poskytuje ochranu před alergiemi, bakteriemi a prachovými roztoči. Karbonová vlákna snižují statickou elektřinu a tím i hromadění prachových částic, které jsou hlavní příčinou množení prachových roztočů, bakterií a alergií.

Snímatelný povlak pro snadnou údržbu

Snímatelný povlak, který se dá prát, je hezky prošívaný, aby byl ještě luxusnější. Dvojité jádro je zabaleno do průhledného vnitřního potahu, který ho ochrání, když budete matraci převracet, nebo když budete prát povlak.

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Napsat dotaz nebo komentář k tomuto produktu
všechna pole jsou povinná.
email nebude vidět.
pátý den v týdnu.
 
Jste zde: Svět Matrací.eu > VÝPRODEJ SKLADU > Matrace Dormeo Carbon 90x200
 
 
TOPlist Nejprodávanější rozměry matrací:
matrace do postele 80x200 cm
matrace do postele 85x195 cm
matrace do postele 90x190 cm
matrace do postele 90x200 cm
matrace do postele 100x200 cm
matrace do postele 140x200 cm
matrace do postele 160x200 cm
matrace do postele 180x200 cm SEO webu sledují SEO nástroje.cz